Winter outfit ideas + trends

17:00

Vitajte späť slniečka,


už je to celkom dlhá doba odkedy sme sa videli alebo, teda skôr dlhá doba odkedy som písala niečo iné, ako esej do školy, alebo ste vy, čítali môj blog.


Dnes vám prinášam inšpiráciu na zimné outfity, ktorú môžte využiť aj v skutočne chladnom počasí, keďže väčšinou nachádzam po internete len outfity, ktoré sú síce pekné na oko, no často nepraktické. Inšpiráciu väčšinou hľadám či už na pintereste alebo na rôznych stránkach s oblečením. Jednou z nich je aj wholesale clothing Anemoye, ktorý sa, teda podľa názvu zaraďuje medzi veľkoobchod s odevmi. Majú tam neskutočne veľký výber oblečenia či už z kategórie elegantného alebo športového a taktiež do každého počasia. Myslím, že si tam nájde niečo určite každý. 


No, ale poďme, teda na konkrétne inšpirácie.


1. Kabát/Bunda


Trend, ktorý sa v zimnom oblečení drží už nejakú tú chvíľu je jednoznačne teddy kabát. Vyniká svojou pohodlnosťou, zateplením, ale napokon aj štýlom. Pre ešte väčší komfort a teplo odporúčam siahnuť po parke, najlepšie s vnútornou kožušinkou.


https://www.anemoye.com/jackets/parka-jacket-elora-beige-with-beige-fur-4104

2. Dlhé svetre


Ďalším kúskom, ktorý doplní každý elegantný outfit, je dlhý pletený sveter. Jeho výhodou je, že sa dá rôzne kombinovať či už, ako šaty v spojení s opaskom a silonkami alebo ho možno využiť, ako sveter a dať si pod neho rifle, či legíny. Taktiež sa dá na neho navrstviť bunda alebo kabát.


3. Overal


Veľmi zaujímavým a netradičným kúskom je nohavicový overal s dlhým rukávom. Tento kúsok, zvýrazní krivky každej ženy. Vďaka overalu sa budete cítiť pohodlne, no zároveň budete vyzerať ako by ste do prípravy svojho outfitu vložili mnoho námahy. Nakoniec ho stačí len doplniť rôznymi doplnkami.


Všetky tieto kúsky spája ich pohodlnosť a štýlovosť. Či už bundy, dlhé svetre alebo overály by mali byť súčasťou šatníka každej správnej módnej divy. Tieto kúsky môžte taktiež nájsť aj na stránke Anemoye, ktorá ponúka wholesale clothing.


Dúfam, že vás článok inšpiroval a, že po nejakom z daných kúskov siahnete aj túto zimu. Ak máte ďalšie inšpirácie, podeľte sa s nimi v komentároch.


Ďakujem vám krásne za prečítanie, veľmi si vás všetkých vážim! Posielam vám veľa lásky! 


                                                                               Xoxo South


Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.