Jesenný outfit of the day & get to know me?!

19:23

...Kto vlastne som? ...


    Ahojte volám sa Karolína, niektorý ma volajú Kaja alebo Caro a iný zase Kerolajn alebo South. Na prvý pohľad som veľmi obyčajné dievča, snažím sa byť nekontroverzná a navonok dávam len veľmi malú časť seba, teda pre väčšinu.

    Keď ma poznáte krátko budete o mne premýšľať ako o dievčati, ktoré je veľmi introvertné, nemá v podstate žiadne problémy a jej myšlienky sú totálne čisté, bez akýchkoľvek zápletiek. No kto vlastne skutočne som? 

   Obliekam sa ako väčšina mladých asi len preto aby som aspoň z časti zapadla, je pravda že mám dni kedy na seba navlečiem rifle po babke a tričko harley davidson a vtedy sa cítim aspoň trochu inak a ak mám byť úprimná ten pocit mám radšej. Vždy som hovorila, že sa maľujem preto, že ma to baví, no to je opäť len polovičná pravda. Každé ráno na seba patlám tony korektoru aby som zakryla svoje akné a niekoľko vrstiev maskary len aby boli moje riasy dlhšie. To je presne tá časť makeupu, ktorú neznášam. Tá časť, ktorá ma nerobí odlišnejšou, no len zakrýva moje nedostatky. 

    O svojich problémoch a ťažkostiach nemám problém hovoriť, či je to s ľuďmi blízkymi alebo tu s vami na blogu. Beriem to tak, že každý máme určité problémy a že je dobré o nich hovoriť hlavne v období kedy sme sa s nimi už vysporiadali. Môžeme tým pomôcť iným, poučiť sa z našich chýb a my si v hlave zhrnieme čo nám daná situácia priniesla. Samozrejme záleží na tom o aký problém ide a či je vhodné ho práve v nejakom určitom štádiu zdieľať.

  Horšie je to s ostatnými myšlienkami, s tými sa cítim veľmi odlišná od ostatných, mám iné názory na veci a taktiež sa zaujímam o iné odvetvia. Zaujímam sa o medziľudské vzťahy o psychológiu človeka o to ako určité udalosti v živote ovplyvňujú nás, o to prečo sa dejú určité veci a či vôbec majú význam, o to aký zmysel máme na tomto svete či rada riešim konšpiračné teórie. Nenávidím keď je moja myseľ prázdna, zožiera ma pocit viny, že na nič nemyslím a že som totálne zbytočná, no verte mi že s hlavou plnou myšlienok sa funguje ťažko, premýšľam až toľko, že neviem spať, že mám z toho úzkosti a trápim sa. 

  Čo veľa ľudí nevie je, že mimo toho že rada doma čítam knihy a pozerám seriály tak sa rada zabávam. Rada proste vypadnem von a nemyslím na nič, to je pre mňa najlepšia forma psychického oddychu, vlastne hneď po golfe ktorý sa mi zaplietol do života len tak náhodou, no prišla som na to prečo (ako inak). Som totiž veľmi nezodpovedný človek aj napriek tomu, že som veľký perfekcionista a práve golf ma vedie k zodpovednosti a samostatnosti. 

  Na záver by som chcela asi len povedať, že je dobré mať kamarátov, ktorý vás chápu a zdieľajú s vami rovnaké myšlienky. Týmto človekom je pre mňa Saška, ktorá si právezakladá blog a chce sa venovať Eco-friendly móde a cestovaniu. Jej myšlienky sú naozaj skvelé a vyzná sa v oblasti, ktorú by chcela s čitateľmi zdieľať. Aj ona mi pomohla, prísť na veľa nápadov a smerov, ktorými by som sa chcela vydať. Preto som sa rozhodla, že tento blog nebude len taký obyčajný, nebude obsahovať niečo čo nájdete na každom inom blogu, no chcem aby ste tu našli niečo, čo vás naozaj zaujme. 
Jeseň pomaličky prichádza a pre mňa je to jedno z najobľúbenejších období, či už tým aké kúsky zo šatníka vytiahne, počasím ale aj atmosférou. Jesenné outfity sú niečo nad čím rada dlhšie premýšľam a dávam ich dohromady. Nové jesenné kúsky má aj internetový obchod Manzara s ktorým spolupracujem už po druhýkrát. Je pravda, že veľa spoluprác odmietam (k tomu sa vyjadrím neskôr) ale s touto stránkou mám dobré skúsenosti a kvalita oblečenia je tiež skvelá. Nájdete u nich nové kožené bundy a dámske zimné bundy, ktoré môžu obohatiť váš šatník.

Veľmi sa teším na najbližší článok, ktorým bude súťaž a ja sa vám budem môcť konečne poďakovať. Mám vás veľmi rada a posielam vám veľa lásky a pokoj v myšlienkach.

S láskou South

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.