Favorites of January 2018 / Top produkty za január 2018

15:10
Keďže ma chytila nostalgická chvíľka a prechádzala som stránkami môjho blogu, tak mi nedovolilo svedomie sa nezastaviť pri pár príspevkoch. Tak som natrafila na augustových obľúbencoch, ktorých som robila už veľmi dávno a taktiež som zistila, že ten článok nestál ani za pozretie takže práve teraz to idem napraviť. Poďte sa pozrieť na produkty, ktoré si získali moje srdce tento mesiac!

1. Dekoratívna kozmetika

Ceruzka na obočie/ Browpencil

Vždy som mala problémy s úpravou obočia. Začínala som tieňmi, ktoré moje obočie až príliš zvýraznili a potom som prešla na ceruzku ktorou som si obočie doslova orámovala. Toto všetko však skončilo, keď som jedného dňa kamarátke "ukradla" makeup taštičku a našla tam tento zázrak. Samozrejme som si to musela zaobstarať aj ja a odvtedy je moja úprava rýchla a úhľadná ako nikdy predtým.


Štetec/Brush

Na chvíľku som sa rozhodla si dať pauzu od beautyblenderov a prejsť na štetce. Tento je naozaj jemnučký a každé ráno vstávam len kvôli tomuto pocitu hebkosti na mojej pleti. Veľmi pekne rozotiera mejkap a dostáva sa aj na menej dostupné miesta. Myslím, že táto výmena za beautyblendre sa mi celkom vyplatila. Makeup mám rozotretý rýchlejšie a to mi skracuje čas rannej prípravy, čiže môžem ostať dlhšie v posteli. Ja hovorím jednoznačne áno!
Maskara/ Mascara

Zistila som vlastne, že som asi celkom veľký smoliar na kúpu mejkapu, pretože aj typ na kúpu tejto maskary som získala od kamarátky. Vyskúšala som ich už naozaj mnoho a zistila, že táto jediná mi zatiaľ vyhovovala. Je veľmi lacná ale vydrží dlho, riasy sú krásne predĺžené aj zahustené a nezlepuje sa. Z tohto objavu som veľmi nadšená.
2. Kozmetika

Tento rok som si dala ako predsavzatie, že sa zameriam hlavne na prírodnú kozmetiku. Moja pleť sa v poslednej dobe veľmi zhoršovala tak som sa rozhodla, že ju nebudem zaťažovať chemikáliami a vyberiem si matku prírodu. Nielenže mám z toho lepší pocit ale aj moja pleť to začala prejavovať. Akné sa síce len mierne ale predsa len zlepšilo avšak myslím si, že je to vec na dlhšie obdobie. Avšak po skúšaní som si obľúbila tieto tri produkty.

Mydlo na pleť/ Face wash

Je určené na mastiacu sa pokožku. Nevysušuje ale zároveň odstraňuje mastnotu a nečistoty. Pokožku necháva jemnú a čistú. Mal by predísť akné keďže obsahuje íl a zelený čaj. Nemôžem byť viac spokojná.

Pleťový krém/ Face cream

V prvom rade musím povedať, že tento krém má veľmi zaujímavú textúru. Je stredne hustý ale zároveň gélovitý, čiže pekne hydratuje ale nezaťažuje pleť a póry. Má nádhernú sviežu vôňu a je skvelý pod makeup. Je taktiež určený pre mastný typ pokožky.


Dove new in

Táto nová limitka od dove ma dostala na prvý pohľad. Milujem hruškovú vôňu, veľmi som si ju zamilovala v sprchových géloch od manufaktúry a keď som na ňu narazila ešte aj v drogériach veľmi som sa potešila. Bol to set sprchového gélu s deodorantom takže som sa mohla radovať hneď dvakrát.
Očný krém/ Eye cream

Našťastie neviem ako ale predsa len som sa dostala k vzorke tohto krému. Áno, je z pánskej kolekcie avšak veľmi ho zbožňujem. Je veľmi drahý na moje pomery, čiže si ho neplánujem kupovať ale ak by ste chceli do toho investovať alebo získať vzorku stojí to za to. Krásne rozjasňuje a hydratuje okolie očí. Pekne odstraňuje tmavé kruhy pod očami, čo ma teší najviac.

Krém značky Sheseido je v striebornej tube.

3.Aplikácia

Happify

Túto aplikáciu som si stiahla počas obdobia, kedy nie všetko bolo ružové. Potrebovala som rozptýlenie a musím uznať, že nejaký podiel radosti v mojom mozgu mala. Ide o to, že hráte rôzne hry alebo spĺňate rôzne výzvy s pozitívnou tématikou.  Samozrejme, že vás to teraz nezachráni od depresii, avšak je to spôsob akým všetko aspoň trošku zlepšiť.

Facetune 2

Vždy som si facetune chcela zakúpiť, pretože bol platený avšak nedávno som narazila na verziu zdarma tak som si povedala - prečo to neskúsiť? Všetky nástroje, ktoré potrebujem sú zdarma takže už nemusím míňať na platené verzie photoshopov.


4. Hudba

V poslednom období som sa zamilovala do veľa rôznych hudobných štýlov. Momentálne rada počúvam 90te roky a indie hudbu. Tu si môžete pozrieť môj momentálny playlist.


5. Seriál/Film

SKAM

Už dlho som nebola tak posadnutá seriálom, či filmom. Tento nórsky seriál predstavuje životy teenegerov a problémy, ktoré sa môžu udiať komukoľvek z nás. Tento seriál mi veľmi pomáhal necítiť sa sama v problémoch a ukázal mi na to, že sa dajú zvládnuť s nadhľadom. Je to naozaj dokonalé a odporúčam to každému. 
6.Kniha

Hovory - C.S. Lewis

Toto bola jedna z mojich najobľúbenejších kníh za posledných pár mesiacov. Vysvetľuje náboženstvo v bežnom živote a myslím si, že je hlavne veľmi náučná čiže si ju môže prečítať ktokoľvek, napríklad aj neveriaci človek. 

It is not how good you are it is how good you want to be - Paul Arden

Táto kniha je taký malý vreckový pomocník v zlých časoch. Obsahuje veľa motivujúcich textov, obrázkov a citátov. 


Ďakujem vám za čítanie môjho blogu, veľmi si to cením. Ak sa vám moje príspevky páčia tak nezabudnite dať sledovanie, pretože už čoskoro chystám giveaway...

Majte sa krásne!
Xoxo Kaja

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.