15 divných faktov o mne! // 15 weird facts about me!

21:58
Ahojtee späť!

Každým razom pri písaní môjho stereotypného "Ahojtee" premýšľam nad rôznymi zaujímavými pozdravmi, no zatiaľ mi nič na um neprichádza. Každopádne ak budete mať nápad, budem rada ak sa so mnou oň podelíte.
Dnes som sa konečne rozhodla napísať vám niečo o sebe. Internet je plný informácii a neviem, či je to správna vec alebo nie ale každopádne cítim, že by ste mali vedieť niečo o mne, keďže čítate moje príspevky:) Či vás to osloví alebo zastraší je len na vás, každopádne každý sme iný,výnimočný a rôzny. A keďže asi ani vy nemáte radi takéto dlhé preslovy na začiatok poďme rovno na too!
Aby ste vedeli vôbec kto asi som a uznávam, že na tej fotke vyzerám ako veľký hipster takže ospravedlňte to:D

1. Zbožňujem gayov
Dobre, toto vám asi napovedá, že som extrémne divná ale mám pre nich slabosť:D Lepší a milší chlapci ako väčšina gayov nie sú. Vytvorila som si voči nim veľmi dobrý vzťah a celkovo rešpektujem celú lgbtq+ komunitu. Myslím si, že s každým by sa malo zaobchádzať rovnako, aj napriek tomu že sme každý jedinečný. Všetci by sme mali mať rovnaké práva!


2. Dva typy nálad
Niesom náladový človek, čiže nemením nálady v intervale niekoľkých sekúnd, skôr zachádzam do úplných extrémov. Keď mám blbú náladu tak je to so mnou naozaj zlé. Väčšinou to prekrývam úsmevom a tak, no naopak keď mám skvelú náladu som až moc vyhypeovaná:D Všetci o mne väčšinou hovoria, že som také slnko... Aj keď sa s tým snažím niečo robiť, srdce a pocity si bohužiaľ robia svoje.

3. Zbožňujem golf
Spomínate si ako som tu asi pred polrokom písala, že ma to strašne nebaví a bola som voči tomu skeptická? (sakra to už je polroka??:o) Momentálne tomuto športu v mojom živote pripisujem veľkú dôležitosť. Je to skrátka ako závislosť. Jeden dobrý úder vyžaduje ďalšie a ďalšie. Sama nerozumiem tomu ako to v mojom živote získalo tak veľkú podstatu, ale človek nikdy nevie čo sa môže stať.


4. Citáty
Asi som trochu chorá, hej priznávam ale zbožňujem ich. A ak ste pomysleli na tie typické citáty: "never give up" a "be free" tak nie to na mysli nemám, skôr ma pohlcujú tie nad ktorými rozmýšlam, minúty až hodiny a vystihujú moju aktuálnu situáciu takmer presne. Mám ich po celej izbe a tvoria už aj súčasť môjho života. Nie sú pre mňa ani nejakým posunom vpred, skôr sú pre mňa záhadou a zaujímavosťou.

5. Nevzdávam sa
Som perfekcionista. A straaaašne veľký. Keď mi niečo nevychádza podľa predstáv tak viem byť fakt mimo. Myslím si, že ma určite pár ľudí pochopí. Je jedno v akej oblasti to je, proste musím byť najlepšou formou seba akou môžem byť. Nedokážem sa vzdať, všetko musím dotiahnúť dokonca aj keď je to častokrát nemožné.Akoby som to len nazvala?! Ťažký život perfekcionistky Kaji?:D (možno)6. Fotím divné veci
Pamätám si ako som si jedno leto požičala otcov foťák a fotila všetko, čo mi prišlo buď zaujímavé alebo mi to skrátka prišlo do cesty s túžbou a cieľom zachytit niečo pekné a nevídané. Naposledy sa mi podarilo zachytiť stekajúcu penu na aute a posúďťe sami, že by ste to neuhádli keby som vám to neprezradila:D Je to divné, ja viem ale zároveň fascinujúce a o to však aj išlo, nie?


8. Jazda tunelom
Túto záľubu mám už od útleho detstva. Vždy ma fascinovali tie jazdy dlhým tunelom, kde ste preč od všetkého. Zbožňujem to do teraz. Tú tmu, pokoj a svetla áut.

9. Maková zmrzlina
Hej, normálny ľudia majú radi čokoládovú, jahodovú alebo vanilkovú zmrzlinu, no samozrejme ja nie! Maková zmrzlina je základ každého leta, no bohužial nájsť ju je niekde  zložitejšie. Luculus ju má asi najlepšiu. Žiaden sponzoring, aj keď úprimne zišiel by sa:DD


10. Stále mi je zima
Vonku môže byť aj 40 stupňov ja som proste naobliekaná ako cibuľa. Neviem proste či aj druhým je taká zima a tvária sa, že nie keď sú vonku mínusové teploty a oni sú len v mikine, no každopádne ja sa tak tváriť neviem. Síce sa hovorí, že pre krásu sa trpí v tomto prípade mi je to dosť jedno, keďže mne je zima proste neustále, aj keď ma ostatní presviedčajú, že je vskutku teplo:(

11. Buď jem veľa alebo nič
Niekedy mám chvíľky, že zjem celú ladničku, inokedy do mňa nedostanete nič. Neviem čím to je asi celkovo mnou, ale tak to proste je. Je mi jasné, že to pre môj metabolizmus nie je zdravé, ale snažím v poslednej dobe lepšie a normálne sa stravovať.
to aby ste boli hladní♥♥


12. Dokonalé plánovanie
Ďalší úkaz perfekcionizmu:( Bohužial všetko potrebujem mať naplánované a spísané na papieri už mesiace vpred a do úplných detailov (pomóc niekedy sa sama nerozumiem). Väčšina ľudí si myslí, že som fakt blázon keď sa ich spýtam mesiac vpred či so mnou niekam pôjdu. Taktiež veci, čo si balím keď cestujem potrebujem mať spísané aby som náhodou niečo nezabudla.Ach jaaj!

13. Nesúdim ľudí
Nikdy si nevytváram obraz o človeku, kým ho nespoznám a taktiež mi neprekáža na ľuďoch veľa vecí. Každý sme iný a máme svoje chyby a taktiež sme všetci len ľudia takže sa snažím vychádzať s každým ak to však ide. Taktiež nesúdim ľudí poďľa výzoru, farby pokožky či orientácie. Všetci sme úžasní a výnimoční.

15.Seriály
Niesom extrémne veľký seriálový maniak, ale keď sa na to dám od obrazovky ma neodlepí naozaj nič. American Horror Story a 13 reasons why som si pozrela v priebehu 2 dní:DD

15. Citlivosť
Vždy si všetko beriem až moc k srdcu. Som skrátka citlivý človek a je to aj moja slabosť, avšak snažím sa to brať aj ako dar. Často dokážem vyjadriť pocity lepšie a úprimnejšie ako iní ľudia. Vo všetkom musíme hľadať aj tú pozitívnú stránky inak to proste nejde. A napokon musím uznať, že by som to asi ani nemenila. Zvykla som si byť taká aká som a prijať samú seba! :)

Ďakujem vám všetkým za vašu úžasnú podporu!♥ Dúfam, že ste mali alebo máte pred sebou pekný deň a že ste sa aspoň s niečim so mnou stotožnili...
Do komentárov napíšte niečo, čo je divné na vás aby som sa v tom necítila sama hh:)
Mám Váás rada♥
                                                                                                                                              Paaa

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.