Sweater Weather TAG

14:07
Ahojteee, vítam vás pri veľmi známom Sweater Weather TAG-u. Ako ste si mohli všimnúť je u blogerou veľmi obľúbený a ja nie som výnimkou. Veľmi sa mi páči jeho myšlienka a ako som spomínala v predchádzajúcom príspevku, milujem jeseň a zimu čiže bude pre mna ešte väčšou radosťou pridávať takéto príspevky. Dnes bol prvý školský deň a zatiaľ sme ho všetci podľa mňa zvládli. Viem, že ešte nie je úplne jeseň, ale počasie sa nám už ozýva s jesennou náladou a i keď som si bola zabehať listy opadávali a boli viac sfarbené.:) Poďme teda nato...

Hellooo, welcome to really popular Sweater Weather TAG. As you may see this TAG is pretty favourite for many bloggers and I´m not exception. I really like the idea of it, and as I told in my last post, fall and winter are my favourite seasons so it will be so interesting to write posts like this one. Today was my first day of school and I feel like it was pretty OK. I know that it´s not fall yet, but today weather comes with fall mood and while I was running I saw that leavs turn more bright colors. Soo let´s get started...                                        1. Obľúbená vôňa sviečky/ Favourite smelling of candle

Na sviečky som úplne zaťažená. Ozaj nepreháňam, dokázala by som ich kúpiť nekonečne veľa. Najradšej mám tie veľké od yenkee candles, pretože tie jediné rozvonia celú izbu. No ale, čo sa týka vône tak v týchto mesiacoch siaham po škoricových, jablkových, perníkových a rôznych jessených a zimných voňach. 

I´m addicted to candles. Really, I´m not kidding, I can buy hundreds of them. I mostly like the biggest ones by yankee candles, because they smell pretty good all over my room. My most favourite smells are cinnamon, apple, ginger bread or pumpkin spice and the rest of these type of candles.

                            2. Káva, čaj či horúca čokoláda? // Coffee, tea or hot chocolate?

Tak toto bude pre mňa asi najtažšie rozhodnutie. Kávu nepijem často, ale také tekvicové latte je proste mňamka:D, čaj pijem zase naopak často a veľmi rada, no a horúcu čokoládu taktiež milujem, ale to skôr už v tých jesenných mesiacoch. Ak by toto bol zimný tag tak sa určite rozhodnem pre horúcu čokoládu, ale v týchto mesiacoch najviac pijem čaj čiže ten. A určite mi poďakuje aj Starbucks pretože tento rok bude mnou veľa navštevovaný:D

This is the hardest decision for me. I don´t drink coffee that much, but pumpkin latte is everything:D, I drink a lot of tea and I pretty like hot chocolate too. If this will be winter TAG I´ll definetely choose hot chocolate, but it´s fall TAG so I need to choose tea. Starbucks will love me this fall:D
3. Meníš svoje líčenie na jeseň, zimu? // Do you change your makeup for fall, winter?

Ak mám byť úprimná tak ani nie, väčšinou vždy sa držím svojej rutiny, keď tak si občas dám vínny alebo červený rúž. To samozrejme nepraktikujem každý deň len podľa nálady:)

To be honest I don´t. I usually keep in my routine, but sometimes I´ll  put some red or vine lipstick on. Not everyday, but only when I have mood for it:)
                             4.Obľúbené jedlá v tomto období? // Favourite food in this season?

Jedlá často podľa ročného obdobia  príliž nemením, ale počas jesene či zimy si rada doprajem aj menej zdravé veci napriek tomu, že sa zdravo stravujem. Taktiež rada jedávam tekvicovú polievku či muffiny. No a raz za čas aj lievance s javorovým sirupom.

I don´t change the food I´m eating during the seasons that much, but in autumn I like to get more unhealthy things, even I´m eating healthy. I like pumpkin soup or muffins. And sometimes I get pancakes with maple syrup too.
                                           5.Čiapky alebo šále/šatky? //Beanies or scarfs?

No pri tom aké studené zimy sú na Slovenskú musíme siahnúť po oboch. Čiapky rada nosím, ale musím si vybrať tu pravú aby som sa v nej cítila dobre, no a naopak šále má vždy škrtia a škrábu, ale sú pekným doplnkom outfitu.

We literally need both of them in Slovakia, because winter here is pretty cold. I like wearing caps, but I need to find the best one for me. I don´t like scarfs to wear, because I feel like they´re so uncomfortable, but on the other hand they look so great and fashionable.
                                 7. MUST HAVE lak na nechty? // MUST HAVE nail polish?

Nemám nejaký jeden obľúbený, ktorý by som nosila naozaj stále, ale rada si v takomto období vyberám vínny alebo čierny lak a mojimi najobľúbenejšími značkami sú Sally Hansen čiEssie alebo Maybelline.

In this season I love to wear wine or red coloured nailpolishes. My favourite brands are Sally Hansen, Essie or Maybelline.
                             8.Futball alebo skákanie do lístia? // Football or jumping into the leavs

No, že by som bolo nejako športovo nadaná sa nedá povedať čiže futball asi nie:D a skákanie do lístia no neviem neviem môže to byť zábava, ale ešte som to neskúšala čiže asi ani jedno...

To be honest I hate sports, the only sport I´m doing is running, so for football I need to say no. And jumping into the leavs, I don´t know maybe it´s fun, but I haven´t done it before so.. Probably neither

                                             9.Legíny alebo rifle? //Legins or jeans?

Pre mňa jednoznačne rifle. Nerada si obliekam legíny nakoľko sa v nich necítim dobre, samozrejeme že si ich niekedy oblečiem ale radšej siaham po rifliach. Najradšej nosím rifle z TOPSHOP-u pretože vždy zachovajú tvar, ale zároveň sú pohodlné.

For me obviously jeans. I hate wearing legins, cuz I don´t feel good in them. Of course I wear them sometimes, but not that often. I really like the jeans from topshop, because they keep the shape, but in the same time they´re comfortable.


                                            10. Boots alebo UGGs?// Boots or UGGs

Booooooots. Najkrajšie topánky na zimu. Mne sa uggs príliž nepáčia. Vyzerá to  podľa mňa ako papuče a taktiež to zle formuje chodilo a tá cena nestojí za to.

Boooots. The prettiest shoes for winter and fall. I don´t like uggs that much. I think that, it looks like slippers and it´s not good for you feets too. And that price is big too.

boots

uggs

                                               
                        11. Aké je počasie tam kde žiješ?// What´s the weather where are you living?

Všetci Slováci to poznáme, keď už príde zima tak poriadna. Treba sa poriadne naobliekať alebo radšej ani nevychádzať von a odpočinúť si doma. No toto nie je samozrejme každodenne v zime určite sa nájdu aj tie príjemné dni kedy zasvieti slniečko:)

The most winters in Slovakia are so cold. You need to wear too much layers or don´t go outside and chill at home. This is not actually every day in winter. Here are sunny and warmer days too.Ďakujem váám moc za prečítanie, ani neviete ako si to vážim. Sledovanie stále rastie za, čo môžem vďačiť len a len vám♥:) určite mi napíšte aký príspevok by ste chceli a prajem vám krásny deň plný dobrej nálady...:) papaaa                                                                                 Thank you so much for reading my blog, it means so much for me. I so glad that I have that great readers as you♥:) comment down bellow what post you´ll like to see next and have a great day:) byee2 komentáre:

  1. Moc mě baví číst TAGy a tento nebyl výjimkou :) V pár bodech jsem se našla. Také nesnáším legíny, přijdu si v nich jako nahá :D Tvůj blog je moc pěkný, zajímavý :) Děkuji za milý komentář a odběr mého blogu :)

    Pauline's Tiny World

    OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.