How to be tumblr♥

18:45

Ahojtee konečne som zase späť s novým príspevkom:) Pri názve príspevku ste sa mnohý isto pár krát pozastavili, no dajme to všetko na pravú mieru. Áno Tumblr je sociálna sieť alebo stránka s fotkami, či príspevkami rôznych ľudí. Tumblr je niečo ako perfektný svete, všetko na ňom vyzerá dokonalo, no vskutočnosti to tak byť nemusí. Často tam natrafíte na miesta, ktoré by ste chceli navštíviť, či na produkty, ktoré by ste chceli vlastniť. Týmto vám samozrejme nekážem žiť tým "dokonalým" životom, ale trochu si ho možno skrášliť a tak či tak veľmi sa na tento príspevok teším♥


Hi guyys I´m finally back with a new post:) If you read a title of a post you were probably like what´s that? but I´ll explain you that. Yes, Tumblr is a social site with photos and quotes from many people. Tumblr is like a perfect world where everything looks incredeable, but it reality that may not be perfect. You can find a lot pictures of places you want to travel to and things you want to get.
I don´t try to tell u that u must be "tumblr" and live "perfect life", it´s just for fun and I´m so excited for this post♥1. Nápoje/ Drinks

Ako správne tumblr dievča musíte najčastejšie piť: Starbucks, juice cleanser, artistic latte, blk či fiji vodu (a nezabudnite s tým hodiť fotku na instagram:DD)

As a right tumblr girl u need to drink: Starbucks, juice cleanser, artistic latte, blk or fiji water (and don´t forget to post a photo with that on instagram:DD)


Starbucks´s pink drink
juice cleanser
artistic latte
blk
fiji water

2. Jedlo / Food
Veľa tumblr dievčat sa snaží jesť zdravo, no raz do týždňa si vždy doprajú niečo viac nezdravé a výborné... Mohli by sme sem zaradiť napríklad acai bowls, šaláty, donuty, zmrzlinu, pizzu. či hamburgery a sushi.

Lot of tumblr girls are trying to eat clean and healthy but once a week they also get something junky and delicious. We can include here: acai bowls, salads, donuts, ice cream, pizza or burgers and sushi.


bae

cali donuts
najlepšia vec♥ 


3. Makeup

dokonalé obočie, dlhé mihálnice, špicaté linky, kontúrovanie, highliter či plné pery a značky ako MAC, NARS, URBAN DECAY, BENEFIT, ANASTASIA BEVERLY HILS, KAT VON D sú presne to, čo na tumblr nájdete.

eyebrows on fleek, long lashes, pointed eyeliner, contouring, highliting or full lips and marks like MAC, NARS, URBAN DECAY, BENEFIT, ANASTASIA BEVERLY HILS, KAT VON D are what you should find on tumblr.


lip kity od kylie sú must have

nars♥♥♥ 

:DDD

highlit on pointkontúrovanie zmení veľa
3.Oblečenie/ Clothes
Najčastejšími kúskami sú čierne, biele alebo obyčajné modre roztrhané jeansy, crop topy, a bomberky. V lete hlavne high waisted kraťase či riflové sukne a bralety či veľké oversized tričká a mikiny. Najpopulárnejšie topánky sú adidasy superstary, nike huarache či vansy.
Úžasné obchody sú napríklad: Urban Outfitters, American Apparel či Bershka.

The most often wear are black, white or basic blues ripped jeans, crop top or bomber jackets. In summer often high waisted shorts or denim skirts and bralets then oversized tees and sweatshirts.
The most popular shoes are adidas superstars, nike huarache or vans.
Great shops are: Urban Outfitters, American Apparel or Bershka

baseballové šiltovky sú must have 

bomber jacket4. Miesta + aktivity / Places + Activities

Povedzme si, že ked sa poztieme na hocijakú sociálnu sieť vidíme tam nádherné miesta, ktoré by sme chceli navštíviť či veci, ktoré by sme chceli zažiť, Tu je pár z nich...

cool bath with lush bath bombs

lunch dates with friends

exploring new places

netflix and chill

pennyboarding

pool time

shopping
kauai ♥♥♥


Ďakujem vám za pozretie príspevku a neberte to prosím vážne:) nejdete o nič čo, by vás malo zmeniť len inšpirovať v prípade ak chcete...
Mám vás veľmi rada každého jedného čo to čítate a prajem všetko dobré v živote a hlavne mier na celom svete. Znie to ako klišé ale áno.
Ďakujm ešte raz a pekný zvyšok dňa dúfam, že sa vám príspevok páčil♥

Thank you so much for everything and please don´t take this post too seriously. This post wasn´t written for changing you, but only to inspire you.I love you all and I´m sendig peace into world.Hope you´re having great day♥ 

*sorry for bad english:DDD
                                                                                                                paapa / byeee


Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.